f

Tüm İçeriklerimiz


Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Saç ekimi teknikleri ülkemiz de uzun yıllardır kullanılmaktadır. Uygulamakta olduğumuz Fue (Folicular Unite Transplantation) tekniği bugün saç ekimi konusunda dünyadaki son teknik ve teknolojidir. Fue yöntemiyle, öncelikle saç köklerin alınacağı iki kulak arası başınızın arka bölgesi olan donör alana lokal anestezi uygulanarak uyuşması sağlandıktan sonra siz acı,sızı ve ağrı hissetmeden saç kökleriniz etrafındaki mikroskopik dokuyla birlikte kesi, dikiş, iz olmadan saç telinizin kalınlığın...
DHI Yöntemiyle Saç Ekimi

DHI Yöntemiyle Saç Ekimi

DHI yöntemi, saç ekim uzmanı ile ekibinin rahatlığını ve hastanın estetiğini göz önüne alan bir saç nakli yöntemidir. DHI saç ekim kalemi sayesinde, saç ekimi daha verimli ve modern bir hal almıştır. Donör bölgeden ekilmek için alınan saç kökleri yani greftler için, saçların ekileceği bölgelere herhangi bir delik / kanal açılmaz ve saç kökleri kullanılan özel cihazlar ile direkt olarak ekilir.
Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Kıl çıkmayan sakal kısmında tek çözüm ekimdir. Tam köselik, seyreklik ve bölgesel dökülme durumlarında rahatlıkla uygulama yapılarak sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Sakal ve bıyık ekiminde yine saç ekiminde olduğu gibi fue tekniğiyle uygulama yapmaktayız. Donör sahamız iki kulak arası, başın arka bölgesi olup ordan aldığımız kökler dökülmeme özelliğine sahip olduğu için ekilen bölgede de hiçbir zaman dökülmeyecektir.
Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Günümüz şartlarında kadınların artık daha bakımlı oldukları düşünülünce ve güzellik uğruna aldıkları hizmetler bazen beklenmedik sonuçlar doğurmaktadır.bunlardan başlıcaları kaş kontürü ve kalicı makyaj işlemleridir.bu uygulamalar kaşların hızlı bir şekilde ve geri dönüşümsüz dökülmesini sağlamaktadır. bunun yanı sıra psikolojik sebepler, sağlık problemlerineden ötürü kullanılan ilaçlar ve tedaviler,genetik faktörler sonucu kaşlardaki dökülme ve kaş şeklini değişmek kalınlaştırmak isteyen ...
PRP (Platelet Rich Plazma) Tedavisi

PRP (Platelet Rich Plazma) Tedavisi

Kişinin kendi kanının özel bir işleme tabi tutularak, akyuvarların ve trombositlerin ayrılması sonucunda elde edilen plazma, saçsız veya seyrelmiş bölgeye enjekte edilir. Kişinin 10 cc kadar kanı alınarak ve yaklaşık 15 dakika kadar laboratuarda santrifüj yani ayrıştırma işleminden geçer.kırmızı kan hücrelerinden ayrışan plazma kısmı yani trombsitler küçükküçük dozlarda napaj şeklinde saçlı deriye yakaşık 10 dakikalık bir uygulamayla enjekte edilir.
Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi Tedavisi

Saç dökülmesinin durdurulması ve yeni saç gelişimi sağlarken mevcut saçın kalitesini arttırır daha canlı daha parlak görünmesini, hacim kazanmasını sağlar bu sayede daha gür daha tok bir görüntü yakalanmasını sağlar. kişilerde başka bir rahatsızlık nedeniyle oluşmuş (tiroid hastalığı, anemi vb.) saç dökülmelerinin tedavisinde de etkilidir.. stres, mevsimsel dökülme sürecinin uzaması, beslenme bozukluğu nedeni ile oluşan dökülmelerde de etkili bir tedavi yöntemidir.
Saç Ekim Paketimiz

Saç Ekim Paketimiz

Sayı sınırlaması olmadan maksimum sayıda saç kökünü ihtiyaç olan alana ekiyoruz. Fiyat hesaplamasını ektiğimiz saç kökü sayısına göre yapmıyoruz. Tek fiyat içerisinde en yüksek greft naklini yaparak en başarılı sonucu sunuyoruz. Saç ekimi tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir operasyondur.
Sakal ve Bıyık Ekim Paketimiz

Sakal ve Bıyık Ekim Paketimiz

Sayı sınırlaması olmadan sakal ve bıyık ekimine uygun saç kökünü ihtiyaç olan alanın tamamını kapatacak şekilde ekiyoruz. Fiyat hesaplamasını ektiğimiz kök sayısına göre yapmıyoruz. Sakal ve bıyık ekiminde en önemli konu doğal görünümü sağlamaktır. Sakal ve bıyık ekimi tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir operasyondur.
Kaş Ekimi Paketimiz

Kaş Ekimi Paketimiz

İhtiyaç kadar kök alabileceğimiz küçük bir alanı traş edip micro motor yardımıyla grefetleri tek tek alıyoruz. Kaş ekiminde tekli saç teli içeren greftler kullanmamız gerektiği için 2 ve 3 lü olan greftleri tekli saç teli içeren kök halinde ayrıştırıyoruz.
PRP Tedavisi Paketimiz

PRP Tedavisi Paketimiz

Saç dökülmesi tedavisinde kullanılır. Saçlı deride PRP uygulaması güçsüz,kırılmış,hasarlı saçları ve saç üretimi yeteneği durmuş olan saç köklerini uyararak,saç dökülmesini durdurur. Saçların daha parlak,canlı görülmesini sağlar.
Ankara’da saç ekimi yaptırmak isterseniz size bir önerimiz olacak

Ankara’da saç ekimi yaptırmak isterseniz size bir önerimiz olacak

Ankara’da saç ekimi yaptırmak isterseniz size bir önerimiz olacak vip otel ve transfer hizmetimiz ile sizleri istanbul da ağırlamaktan onur duyarız. Türkiye nin her ilinden yüzlerce müşteriyi ağırlıyoruz. Güzel İstanbul umuzu gezip hem de saç ekim operasyonu olmak istemez misiniz ?

logo
Asli Tarcan Saç Ekim Merkezi
www.aslitarcanhairclinic.com X