f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Hayatınızda herşey yolunda iken, moralinizi bozan tek şey dökülen saçlarınız mı? O zaman siz, Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi’nde ki yeniliklerden henüz haberdar değilsiniz. Saç ekim alanında dünya çapında teknolojilerin, Türkiye’deki en geniş kapsamlı uygulayıcısı olan merkezimiz; sektörde ki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Saç ekimi konusunda en güncel tekniklerin uygulamaya konulması ile hizmet kalitemizde ki çıtayı her geçen gün dahada yukarı taşımaktayız. Müşteri memnuniyetini öncelikli hedeflerimiz arasına koyarak, yurt içinde olduğu kadar yurt dışından gelen ziyaretçilerimize de mutluluğun ışıltısını takdim etmenin, haklı gururunu yaşıyoruz. Rutin uygulamalar sonrasında, normal hayat akışında herhangi bir farklılık yaşanmaması ile birlikte; yinede klinik ortamında kalmayı tercih eden danışanlarımız için her türlü konaklama imkanımız mevcuttur. Özellikle yurt dışından gelen ziyaretçilerimiz için, başka hiçbir merkezde bulunamayacak ayrıntılarla hazırlanmış, muhteşem paketlerimiz mevcuttur. Vip transfer sürecimiz ve konaklama hizmetlerimiz de bu paketlerimize dahildir. Paket programlarımızı oluştururken; maksimum kalite minimum fiyat anlayışı, her daim çıkış noktamız olmaktadır. Size uygun olan seçeneklerimiz arasında değerlendirme yaparak, hayatınıza renk katmak adına ilk adımı atmış olacaksınız.

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezimizde sizler için her bir ayrıntı titizlikle düşünülmektedir. Üst düzey teknolojinin yanı sıra en büyük farkımız; profesyonel ekip arkadaşlarımızdır. Her aşamada stresinizi minimuma indirecek, kendi evinizin rahatlığında hissetmenizi sağlayacak, sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi samimiyetle seansınızı tamamlamanıza vesile olacak ekip arkadaşlarımızla her daim sıcak bir kahvemizi paylaşmak adına, siz değerli danışanlarımızı merkezimize davet ediyoruz.

Fue saç ekimi ve dhi saç ekimi en çok kullandığımız saç ekim seçenekleri olsada, hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değildir. Sakal ekimi, kaş ekimi, prp tedavisi, mezoterapi tedavisinide yine hastane ortamında en güncel ekipman ve teknikler eşliğinde sizlere sunuyoruz. Fue yöntemi (folicular Unite Transplantation); dünya çapında kullanılan en güncel tekniklerin son sürümü olarak bilinmektedir. Bu teknikte lokal anestezi altında ağrı, sızı, rahatsızlık olayınız tamamen yok edilmiştir. Oluşan açıklığın alanına göre, başınızın arka kısmında, 2 kulak arasında kalan bölgeden, saç kökleriniz etrafında bulunan doku ile birlikte tek tek toplanarak, uygulama alanına açılan milimetrik kanallara alınmaktadır. Tüm bu işlemler 4 ile 8 saat arası bir zamanı kapsamaktadır. Seans sonrası hayatınızı etkileyecek herhangi bir yan etki vs olmamakla birlikte, ihtiyaç duyduğunuz her an ekip arkadaşlarımızı bir telefon kadar yakınınızda bulacaksınız. Fue tekniğini saç ekiminin dışında; kaş ve sakal ekiminde de tercih etmekteyiz. Erkeklerin sakal ekimine yoğun ilgi göstermesinin yanı sıra kadınlarda kaş ekimine çok sıcak yaklaşmaktadır. Kaş ekiminde kadınlarla birlikte erkeklerin de yoğun talep göstermesi aslında alanımızda ne kadar başarılı olduğumuzun küçük bir kanıtı olarak aklınızda kalabilir.

DHI yöntemi ise; biraz daha danışanın estetiğine hitap eden bir tekniktir. Bu yöntemin Fue tekniğinden farkı; Fue tekniğinde açılan kanalların bu teknikte olmamasıdır. Şöyle ki; DHI tekniğinde, saç ekim kalemi olarak adlandırılan özel bir materyal ile toplanan saç kökleri, diğer bir adıyla greftler ekim yapılacak alana doğrudan ekilmektedir. Bu yöntemin bir artısı şu olabilir, kanal açma işlemi uygulanmadığı için daha çok sayıda saç kökü ekimi yapılabilmektedir. Bu da daha sık bir görünüme olanak vermektedir. Bu işlem sırasında da yine diğerlerinde olduğu gibi herhangi bir acı, ağrı vs. söz konusu değildir.

Hayatlar ve hayaller öbeğinin gerçekteki yansımasına şahit olmak istemiyorsanız eğer kendinizi Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezinin uzman kadrosuna bırakmalısınız. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına bir merhaba kadar yakınınızdayız. Unutmayın siz değerlisiniz, değerli ellerde olmayı hakediyorsunuz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X