f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Bayanlarda Saç Dolgusu Uygulamaları

Bayanlarda Saç Dolgusu Uygulamaları
Saç ekimi denildiğinde ilk akla gelen cinsiyet kategorisi erkekler olsa da, bu kapsamda yardım alan kadın sayısı da azımsanmayacak ölçüdedir. Genel olarak ameliyatlı ekim işlemleri ile yapılan tedaviler özellikle kadın danışanları çekimser bırakmaktadır. Her ne kadar estetik operasyon olarak değerlendirilse de cerrahi bir işlem olarak görülen operasyonlar haklı olarak birçok danışanda tedirginlik yaratmaktadır.
Ancak, son dönemde kadınlar arasında hızla yayılan Saç Dolgusu Uygulaması sayesinde, bu kapsamda tedirginlik hissetmek artık tarihe karışıyor. Saç dolgusu uygulamalarının son dönemin, özellikle kadınlar arasında oldukça talep gören uygulamaları arasında yer almasının en belirgin sebebi; saç ekim operasyonlarına oranla uygulanma sürecinin daha zahmetsiz bir şekilde ilerlemesinin yanı sıra, kadın ve erkekler arasındaki uygulama farklılıklarından kaynaklanıyor olmasıdır.
Kadınlarda saç dökülmesi sorununa baktığınızda, erkeklerdeki gibi geniş alanlı dökülmelerden ziyade, başın birçok bölgesinde oluşan seyrekleşme seklinde karşınıza çıkmaktadır. Tabii ki her danışan aynı sorunla mücadele etmek zorunda değildir. Bazen kadınlarda da erkek tipi dökülmeler ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Bu farklı sorunlar karşısıda sunulacak çözüm yollarıda kişiye özel olarak değişkenlik göstermektedir.

Kısa Süre İçerisinde Saç Dolgusu Uygulaması
Saç ekim uygulamalarına göre çok daha kolay bir uygulama imkanı sunan saç dolgusu, her ne kadar basit bir operasyon olsa da yine de uzmanlık gerektiren bir işlemdir.
Özellikle herhangi bir kesi işlemi olmadığından gözle görülür bir fark oluşturmayan bu uygulama, uzman kişiler tarafından tamamlanmadığında istenmeyen sorunlar ile karşılaşma riskini yükseltmektedir.
Yaklaşık olarak 2 aylık süreci kapsayan uygulamalar, 2 şer hafta ara ile 4 seansta tamamlanmaktadır. Her bir seans yaklaşık olarak 1er saat sürmektedir ve tüm bu işlemlerin klinik ortamda yapılması gerektiğini yinelemekte fayda vardır.
Bu kapsamda, Aslı Tarcan Hair Clinic çalışma arkadaşları olarak sizleri merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kliniğimizde, enjeksiyon yöntemi ile gerçekleştirilen işlem öncesinde anestezi etkili kremler kullanılarak bölge uyuşturulmaktadır. Uyuşmanın sağlanması ile birlikte bölge sterilize edilerek işleme başlanır ve seans sonrasında da danışan günlük rutin hayatına dönebilmektedir.
https://www.aslitarcanhairclinic.com/kadinlarda-sac-ekimi.html Sayfamıza bakabilirsiniz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X