f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

BT Terapi ile Saç Bakımı

BT Terapi ile Saç Bakımı

Son dönemlerde saç bakım işlemleri konusunda, insanların bilinçlenmesi ile birlikte Bt Terapi uygulamalarında da artış görülmektedir. Bir saç mezoterapi işlemi olan bu uygulamanın kendine özgü farkı; uzun süreli etki oluşturmasıdır. Bt Terapi sayesinde tek seans ile 6 ay yada 12 ay gibi bir sürede etki altında bulunmak mümkündür. Bu nedenle de oldukça fazla rağbet görmektedir.
Özellikle, çalışan veya yoğun bir tempoda yaşayan kişilerin güzellik merkezlerinde geçireceği zaman konusunda pek fırsat bulamayan kişilerin tercih ettiği bu yöntem uzun süreli etkisi sayesinde danışanları oldukça mutlu etmektedir. Bir çeşit mezoterapi yöntemi olan bu uygulama, diğer klasik yöntemlere göre daha uzun sürede tamamlanır.
Çünkü farklı mezoterapi uygulamalarından çok daha fazla sayıda iğneleme yapılması söz konusudur. İğnelemelerin ardından, uygulamaların sonuna doğru özel olarak hazırlanmış Bt Terapi kürü, uygulanır. Saçlı deri üzerine uygulanan bu özel kür; saç derisine ait damarlar üzerinde genişletici, oldukça yüksek miktarda kan tutucu, aynı zamanda beslenmeyi arttırıcı ve yeni, küçük, taze damarcıklar oluşturulması konusunda etki gösterir.

Bt Terapiyi Kimler, Neden Tercih Etmektedirler?

Bt Terapi uygulamalarının saç üzerinde oldukça olumlu etkileri vardır. Uygulama sonrasında saç dökülmesi durur ve saç telleri kalınlaşır. Saç kökleri aracılığı ile ihtiyaç duyulan tüm takviyeler saç tellerine iletilmiş olur ve bu beslenme uzun bir süre devam eder. Bu takviyelerin ardından saçlar, oldukça hacimli, parlak ve sağlıklı görünür.
Bu işlem sayesinde özellikle, uyku sürecine giren ve çıkma konusunda belirsizlik yaşayan saç tellerinde yüzeye çıkma ve uzama konusunda gözle görülür şekilde bir artış yaşanır. Saç derisi üzerinde oluşan boşluklar kısa sürede kapanır. Uzmanlarımızın yaptığı açıklama ile, bu dönemde farklı bir bakım ürünü vs kullanmaya gerek kalmadığını da öğrenmiş olmaktayız.
Bu noktada hareketle bu uygulamanın gayet ekonomik olduğunu da söyleyebiliriz. Bu olumlu etkiler ışığında, özellikle yıpranmış ve seyrek saçlara sahip olanların tercih ettiği bu yöntem, çalışan ve klinik uygulamalar için zaman bulamayan kişiler tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilir.

Isterseniz farklı terapi seçenekleri içinde saç mezoterapi tedavisi sayfasına bakabilirsiniz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X