f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Mega Seans Saç Ekimi

Saç dökülmeleriniz ileri boyutlara taşındı ise eğer, ve ya herhangi bir kaza, yanık vs sebebi ile yoğun saç kayıplarınız mevcut ise, önerimiz çoklu seans saç ekim uygulamalarıdır. Çoklu seans uygulamalarından kastımız, minimum 2 seans şeklinde yapılan uygulamalardır. Bu uygulama genelde saçlarını, yaklaşık olarak % 70 oranında kaybeden danışanlarda uygulanan bir yöntemdir. % 70 gibi bir saç kaybından bahsediyorsak eğer; genellikle ön ve tepe kısmında yoğun açılmalardan bahsetmek olasıdır. Bu gibi durumlarda, donör alan seçimi, saç ekim sıklığı vb. küçük gibi görünen, ancak sonucu tam anlamı ile etkileyen ayrıntıları atlamamanız gerektiğini unutmamalısınız. Saç ekim işlemleri, danışanların uzun süreli karar verme ve araştırma dönemlerini kapsamaktadır. Aslı Tarcan Hair Klinik olarak bizleri tercih eden danışanlarımız ilk görüşme itibari ile, üzerlerinde ki stresi geriye bıraksalarda; genellikle sonuçları gözle görülecek dereceye gelene kadar tereddütle yaklaşım devam edebilmektedir. Yıllarca dökülen saç tellerinin izlerini her an her dakika üzerinde taşıyan danışanların, birde bu derece stres altında karar verme süreci geçirdikten sonra mutlu sonu haketmeleri tartışmaya kapalı bir gerçektir.

Çoklu Seans Uygulamalarının Aşamaları

Gerekli ön görüşmeler yapıldıktan sonra, uygun bir işlem programı yapılmaktadır. Öncelikle danışanın süreçten ne bekledigi iyice anlaşılmalıdır. Uygulamayı yöneten ekip ne kadar uzman olursa olsun, danışanın süreç sonunda hayal kırıklığına uğramaması en önemli önceliklerimizden olmalıdır. Ancak sadece danışanın hayali olduğu için de, uygun olmayan işlem basamaklarının uygulanması profesyonel bir yaklaşım değildir. Çoklu seans uygulamalarında, eğer tepe ve alın yani ön bölge açıklığından muzdarip bir danışan var ise; öncelikli olarak alın bölgesinden tepeye kadar olan açıklık kapatılmaya çalışılmalıdır. Bu durumda arka taraftaki yani tepe bölgesinde ki açıklık henüz kapatılmasada aynadaki görüntü danışanı mutlu etmeye ve stresini yok etmeye yetecektir. İlk aşamanın ardından, 2. Seans için uygun tarih belirlenir. 2. Seans sırasında da geriye kalan bölgelerde uygun işlemler yapılmaktadır.

Dikkat Etmeniz Gereken Bazı İpuçları

Saç ekim işlemlerinde, saç köklerinizin yerleri değiştirildiğinden; mevcut saç köklerinizden minimum alandan maksimum fayda sağlama zihniyeti ile hareket edilmelidir. Geniş alanlı saç dökülmelerinde, sık ekimden ziyade daha seyrek ama geniş alana yayılacak şekilde ekimler yapılmalıdır. Saç kökü alımında genel olarak başın arka kısmında, dökülmeye dayanıklı saç köklerinden transfer yapılsa da; yetersiz kalan durumlarda sakal ve göğüs kıllarından takviye yapılmaktadır. Çoklu ekim uygulamalarında, 2. Seanslarda genellikle bu ek takviyelerden faydalanılabilmektedir. Çoklu ekimlerde normal saç ekim seansları gibi, günlük akışınızı sekteye uğratmayacak şekilde planlanabilmektedir. İş ve sosyal hayatınızda herhangi bir zaman kaybına sebebiyet vermeden, kısa sürede büyük başarılara imza atılabilmektedir. Bu imzada en büyük pay, şüphesiz ki karar verme aşamasını atlatıp bizlerle el ele veren danışanlarımıza aittir. Siz karar verin biz destekleyelim, hayallerinize doğru ilerleyen yolunuza ışık tutalım.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X