f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Ekilen Saçların Tamamı Çıkar mı?

Ekilen Saçların Tamamı İstisnasız Çıkar mı?

Saç dökülmesi sorununu uzun süre yaşayan kişilerin en çok aklına takılan sorulardan birisidir bu. Çünkü her bir saç telinin ne kadar kıymetli olduğunu en iyi bilen kişiler uzun bir süre bu mücadeleyi veren kişilerdir. Hele de genetik yapılarında kellik sorunu olanlar ve bu saç dökülmelerinin irsi olduğunun bilincinde olanlar için dökülen her bir saç teli çok daha farklı anlamlar içermektedir.

Artık bu süreçte yeteri kadar yıprandığını düşünen ve dökülen saçlar için çözüm yolu arayışına giren kişiler, aklın yolu birdir diyerek saç ekim uygulamalarına başvurmaktadır. Saç ekimi, saç kayıplarının telafisi konusunda her ne kadar garanti ve kapsamlı bir çözüm yolu uygulaması olsa ve gayet olumlu sonuçlar alınmış olsa da, bu işlem için başvuran her danışan saç ekiminin ardından çıkacak olan saç telleri konusunda oldukça farklı senaryoların hayalini kurabilmektedirler.

İşlem sonrasında ekilen saçlardan fire verilip verilmeyeceği danışanlar arasında ciddi anlamda merak konusu olmaktadır. Bunun nedeni de az önce bahsettiğimiz, saç kaybı yaşayan kişilerde her bir saç telinin ihtiva ettiği duygu ve düşüncelerdir aslında. Ancak, buna inanmak danışanlar açısından her ne kadar zor olsa da, kesinlikle stres yapmanız gereken bir durum olmadığını bilmelisiniz.


Saç Ekimi Uygulamalarında Merkez Seçimi

Saç ekimi yapılırken, yoktan saç kökü var etme gibi bir durum söz konusu değildir. İhtiyaç duyulan saç kökleri, kişinin kendi vücudunda yer alan çeşitli bölgelerden belirlenen donör alanlardan alınmaktadır. Donör bölge tespit edilirken de, en kalıcı kıl köklerinin bulunduğu kısımlar tercih edilmektedir. Aslı Tarcan Hair Clinic merkezimizde de, donör alan seçiminde özellikle itina ile hareket edilmektedir.

Bundan dolayı da uygulama sonrasında oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. İşte tam olarak bu noktadan hareketle merkez tercihinin ne derece önem arzeden bir konu olduğunu anlamışsınızdır. İşlemin başarı şansını etkileyen birçok önemli detay bulunmaktadır. Bu detayları itina ile takip eden, araştıran ve uygulayan bir merkez tercih ettiğinizde, süreç içerisinde ki stresinizde minimuma inecektir.

Merak edenler için; SAÇ EKİMİNDE DOKTOR ÖNERİSİ adlı sayfadan gerekli bilgileri alabilirsiniz

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X