f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul Saç Ekimi

Daha çok erkeklerde tercih edilmekte olan saç ekimi özellikle yaşanan kellik problemine karşı çözüm elde edilmesini sağlamaktadır. Dökülen saçlar zaman içerisinde kellik sorunu yaşanmasına neden olabilir. Erkeklerde erken dönemde yaşanacak olan kellik durumu özellikle yaşlı görünmelerine neden olabileceğinden bu durumun çözülebilmesi için ekim işlemi yapılmaktadır.

Saç Ekimi İşlemi

Profesyonel şekilde yapılacak olan uygulama sayesinde İstanbul saç ekimi hizmeti almak isteyenler kısa sürede yapılan kontrollerin ardından başarılı uygulama sonucunda istedikleri görünüme sahip olabilirler. Önde, yanlarda veya orta kısımda yaşanan dökülme sonucunda ortaya çıkacak kellik sorunun çözülebilmesi için yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile uygulama yapılmaktadır.

Saç Ekim Merkezi

Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekte olan İstanbul saç ekimi merkezi yapmış olduğunuz talepleri karşılayarak gerekli kontrollerin ardından uygulamanın kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Alanında uzman olan ekip tarafından yapılacak kontroller ve uzman doktor uygulaması İstediğiniz gibi dökülen bölgelerde yeni saç köklerinin ekilmesini sağlamaktadır.

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almak isteyenler İstanbul saç ekimi fiyatları konusunda yapacakları görüşme sayesinde detaylı bilgi elde edebilirler. Özellikle ense bölümünde bulunan güçlü saç köklerinin alınması ve gerekli kontrollerin yapılmasının ardından dökülmenin olduğu bölgelere uygulama yapılabilir. Uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan uygulamalar konusunda fiyat bilgisi almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden detaylı görüşme yapabilirler.


Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X