f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç ekimi denildiğinde, genellikle ilk akla gelen erkeklerdeki yoğun saç kaybı olmaktadır. Ancak günümüzde bu düşünce yavaş yavaş kaybolmaktadır. Çünkü; saç ekimi konusunda bayanlarda, en az erkekler kadar rağbet göstermektedir. Saç dökülmesini tetikleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların en önemlisi genetik ve stres kaynaklı etkenlerdir. bayanlarda, yapı olarak stresi yoğun olarak hissettikleri için ciddi saç kayıpları yaşamaktadırlar. Saç dökülmeleri erkekleri bile psikolojik olarak önemli ölçüde etkilerken en önemli aksesuarı saç olan kadınlarda oluşturacağı yıkımı tahmin etmek zor olmasa gerek. Ancak bu durum artık sanıldığı kadar yıpratıcı değil. Çünkü, Aslı Tarcan Hair Clinic bir telefon kadar yakınınızda. Uzman kadro, kapsamlı uygulamalar, kaliteli hizmet ve samimi ortam... Yeni bir siz oluşturmak için gerekli olan tüm ayrıntıların birleştiği merkezimizde, ister saç dökülmelerinin henüz en başında olun isterse ciddi kayıplar yaşamış olun sorun değil. Her aşamada uzman kadromuzla yanınızdayız.

Bayanların En Değerli Aksesuarı

Bayanlar yaratılış itibariyle erkeklere oranla en baştan şanslı bir şekilde dünyaya gelmektedirler. Çünkü saç gibi değerli ve doğal bir aksesuara sahiptirler. Erkeklerin hayatında da saç önemli bir yer tutsa da, bayanlarda yarattığı etki çok daha farklıdır şüphesiz. Saç ve kaş bir bayanın karakteristik görünümünün şekillenmesinde önemli bir yer tutar. Bu yüzden de saç ve kaş kayıpları, hangi aşamada olursa olsun tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlıktır. Bayanlarda saç ekimi erkeklerle aynı işlem sırası ile uygulanmaktadır. Bayanlar bu durumda erkeklere oranla biraz daha şanslı pozisyondadırlar. Çünkü; saçları genellikle belli bir uzunlukta olduğu için işlem sonrasında donör alan ve ekim yapılan alanın, daha kolay kamufle edilmesi sağlanır. Donör alan olarak yine başın arka bölgesi uygun görülmektedir ve son teknoloji olan fue yöntemi kullanılmaktadır kadınlarda genellikle geniş alan kayıplarından ziyade, daha çok saç seyrelmesi şeklinde kayıplar görülmektedir. Bu durum saç ekim seansını daha kolay ve etkili hale getirmektedir. İşlem sırasında herhangi bir ağrı söz konusu olmadığı gibi saç ekim uygulamaları yoğun kesiklerin bulunduğu cerrahi bir işlem de değildir

Kaş Ekimi

Saç ekim uygulamalarının son dönemde geniş bir kitleye yayılmasının ardından kaş kayıpları yaşayanların da umutlu bir bekleyişe girdiği görülmektedir. Her ne kadar saç ve kaş farklı bölgelerde olsa da aynı mantıkla, kaş kayıplarında da Aslı Tarcan markası olarak güzel sonuçlar alabilmekteyiz. Kaç şekillendirmede bir çok farklı yöntem bulunsa da kalıcı ve en etkili yol kaş ekimidir. Kaş ekimi uygulamalarında izlenen yol, saç ekimi seansları ile aynı mantıkta ilerlemektedir. Kaş kayıpları yaşanan bölge için yine baş kısmından donör alan belirlenmektedir. Burada ilk akla gelen saç ve kaş yapısının birbiriyle tam olarak aynı olmadığı sorunudur. Saç telleri daha hızlı uzarken kaşların belli bir seviyeye kadar geldiği ve bu noktadan sonra uzamasının durduğu bilinmektedir. Ancak Kaş ekimi sonrası uzama farklılıkları konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Çünkü transfer edilen saç kökü bir süre sonra ekim yapılan bölgedeki duruma uyum sağlamaktadır. Ekim işleminin gerçekleşmesinden sonra transfer edilen saç kökleri, yine normal hızıyla büyümeye devam edecektir. Birkaç defa belirli aralıklarla transferi sağlanan saç köklerinin kısaltılması gerekmektedir. Bu kısaltma işlemini belirli bir düzende devam ettirdiğinizde, bir süre sonra diğer kıl kökleri gibi bir uzama eğrisi çizilecektir.

Kaş ekimi uygulamalarında da herhangi bir ağrı veya kesi durumu ile karşılaşılmaktadır. Ayrıca kaşın, yapı itibariyle dar bir alana sahip olması dolayısıyla ekim seansları oldukça kısa sürmektedir. Bu nedenle de rutin hayatınız içerisinde küçük zaman aralıkları eşliğinde kaşlarınızı kalıcı olarak yeniden şekillendirebileceksiniz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X