f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Kirpik Ekimi Hakkında Bilmedikleriniz

Kirpik Ekimi Hakkında Bilmedikleriniz

Kirpik konusu bayanlarda oldukça önemli bir ayrıntıdır ancak son dönemlerde estetik alanındaki önemli gelişmeler sayesinde, bu konu ile ilgili olarak sorun yaşayan bir çok erkek danışanlarımızda merkezimize müraacaat etmektedir.
İlk etapta kirpik ekimi mi, hadi canım dense de; evet, günümüzde gerçekten kalıcı bir şekilde kirpik ekimi uygulamaları mevcuttur. Aslında kirpik ekimi sadece estetik görünüm açısından değil, sağlık bakımından da oldukça önemli bir etkendir. Göz bebeklerinin birçok dış faktör karşı korunması açısından, ayrı bir yere sahiptir kirpikler.
Günümüzde estetik alanında ekimden bahsedildiğinde ilk akla gelen saç ekimi uygulamaları olsada, aslında yaklaşık 1 asır önce yapılan ve günümüzdeki saç ekimi operasyonlarının temelini oluşturan ilk ekim işlemi, kaş ve kirpik ekimidir ve bir Japon doktor tarafından savaşta yaralanan askerler için uygulanmıştır.
Şu anda pek tercih edilmeyen Fut yönteminin temeli de o zamanlara dayanmaktadır işte. Ancak 2000li yılların sonrasında yeni tekniklerin ortaya çıkması ile birlikte ekim işlemleri FUE ile devam etmeye başlamıştır ve Kaş, kirpik, sakal, saç gibi ihtiyaç duyulan birçok bölgede uygulanabilmektedir.

Kirpik Ekimi Kimlere Uygulanabilir?
Kirpik ekimi pek duyulmamış bir uygulama olsa da, pek çok kişiyi heyecanlandırmıştır eminiz. Çünkü gerçekten bu konu ile ilgili sorun yaşayan bir çok danışan olduğunun bilincindeyiz. Kirpiklerin kalıcı olarak dökülmesine sebep olan bir çok faktör vardır.
Aslı Tarcan Hair Clinic Merkezi olarak bu dökülmelere müdahale ederek kalıcı kirpik ekimini başarılı bir şekilde uygulamaktayız. Bu dökülmelerin en belirgin sebebi de, yaralanma, yanma, çarpma gibi çeşitli kazalarla birlikte yoğun bir şekilde takma kirpik kullanımı sonrasında da dökülmeler yaşanabilmektedir.
Bunun yanı sıra aşırı kozmetik kullanımı da kirpikler üzerinde olumsuz bir etkiye sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra bazen, doğuştan gelen seyrek kirpik veya çeşitli hastalıkların etkileri ile dökülme sorunları da yaşanabilmektedir.
Ancak sebep ne olursa olsun sadece 2 saatinizi ayırarak istediğiniz uzunluk veya sıklıkta, sağlıklı kirpiklere kavuşmak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey merkezimize kısa bir ziyarette bulunmaktır.
Dilerseniz http://www.aslitarcanhairclinic.com/kas-ekimi.html bu sayfadan tam anlatımıyla yazdığımız ve anlattığımız aydınlatıcı makalemize bakabilirsiniz..

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X