f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi tedavisi saçlı deriye direkt olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide saç için faydalı maddeler olan vitaminler, mineraller, aminoasitler ve enzimler bir araya getirilerek oluşturulan özel karışım saçlı deriye direk olarak verildiği için de saç sağlığını olumlu yönde etkiler ve saç dökülmesini engeller.

Saç dökülmesinin durdurulması ve yeni saç gelişimi sağlarken mevcut saçın kalitesini arttırır daha canlı daha parlak görünmesini, hacim kazanmasını sağlar bu sayede daha gür daha tok bir görüntü yakalanmasını sağlar. Kişilerde başka bir rahatsızlık nedeniyle oluşmuş (tiroid hastalığı, anemi vb.) saç dökülmesinin tedavisinde de etkilidir.. stres, mevsimsel dökülme sürecinin uzaması, beslenme bozukluğu nedeni ile oluşan dökülmelerde de etkili bir tedavi yöntemidir.

Saç mezoterapisi saçlı deride dolaşımı düzenlerken kan dolaşımını canlandırır ve saçın yağ salgılanmasını düzenler.

Diğer saç tedavileri ile kombine bir şekilde kullanılabilir ve bu sayede birlikte uygulandığı tedavilerin etkinliklerini arttırmış olur. Tedaviler saç ekimden önce ve sonra uygulanabilir.

Bu tedavi toplamda 10 seans olarak uygulanıp 5 aylık bir süreyi kapsayan periyodlar halinde uygulanmaktadır.İlk dört seans haftada bir uygulanırken devamındaki dört seans 15 günde ve kalan son iki seans da ayda bir olacak şekilde sonuçlandırılır. Her uygulama ile birlikte fark gözlemlenebilir. Yani sonucu görmek için 10 seansın bitmesi gerekmemektedir.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X