f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Prp li Saç Ekimi

PRPLİ SAÇ EKİMİ

Prp yani ingilizce açılımı ile Platelet Rich Plasma; saç dökülmesi ile ilgili tedavilerde iyileşme sürecine mucizevi etkisi konusunda, son dönemlerin oldukça revaçta olan bir tedavi yöntemidir. Aslında tam anlamı ile tedavi yöntemi demektense tedaviye yardımcı bir hizmet demek daha doğru olacaktır. Bu yöntem kısaca, vücudumuzun kendi kaynaklarını yine kendimiz için kullanmak anlamına gelmektedir. Yani; kişinin kendi sahip olduğu kandan toplanan trombositlerin, uygun şartlar ve özel katkılar altında zenginleştirilerek, tekrar kişi icin gerekli bölgeye transfer edilmesidir. Özellikle büyüme etkenleri açısından ekstra yoğunlaştırılarak geliştirilen bu yöntem, işlemde kaliteyi de arttırmaktadır. Prp yöntemi ile saç dökülmesi yaşayan kişiler bu şikayetlerinden neredeyse tamamen kurtulacak; saç ekimi işlemi yaptıranlar ise, çok daha başarılı bir uygulama geçirmiş olacaklardır.

Saç Ekim İşlemlerinde Prp

Saç ekimi yapmaya karar vermek çok ayrıntılı ve uğraştırıcı bir şekilde geçti, bunu tam olarak atlattınız ve esas sürece geçtiniz. Saç ekim işlemide başarılı bir şekilde geçti ve artık bitti diyorsunuz değil mi ? Aslında tam olarak öyle değil. Ekim sonrası, işlem yapılan köklerin tam verimle iyileşmesi ve kısa süre de büyümesi ayrı bir stres sebebidir aslında. Ama iyi bir haber vermek gerekirse; Prp yöntemi ile bu stres artık tarihe karışmakta. Saç ekim uygulamaları sırasında işlem yapılan kök, her ne kadar minimum zararla çıkarılmaya çalışılsada, yinede farklı nedenlerle yaşanan aksilikler kaliteyi etkileyebilmektedir. Donör alandan transfer edilmek üzere alınan kökler, ekim yapılacak süre içerisinde, solüsyon içerisinde yeteri kadar beklemediğinden nem kayıpları söz konusu olabilmektedir. Ayrıca bu ortam içerisinde değişkenlik gösteren ortam şartlarıda; ısı, asit ve alakaliklik derecesi vs transfer sürecinde verimi etkileyebilmektedir. Tüm bu olumsuz durumların etkisini yok edebilmek adına prp yöntemi mucizevi bir buluştur. Transfer öncesi ve sonrasında, saç derisine yapılan enjektelerle; hem ekim işleminin başarı yüzdesi artmakta, hemde iyileşme süreci kısalmaktadır.

Prp Yönteminin Avantaj Sağlayan Tarafları

Büyüme proteinlerinin, danışanın kendi kanından alınan hücre ve trombositler ile karıştırılması ile zenginleştirilen yeni hücreler, özel yöntemlerle saç derisine uygulanmaktadır.Saç büyümesini beklenen oranda destekleyebilmek ve arttırmak adına, ayrıca olağan saç dökülmelerinin önüne geçebilmek için Prp yöntemi sürecin durumuna ve kontrollerin geri dönüşümüne göre kafi gelecektir. Bu destekleyici uygulama, saç ekim işleminin ardından destekleyici olarak, oldukça büyük önem arz etmektedir.
Etkisi tartışılamayacak derecede büyük, uygulaması da bir o kadar basit olan bu yöntem kesinlikle cerrahi işlemler grubuna dahil edilmemesi gereken bir tekniktir. Yaklaşık olarak 1 saatlik bir uygulama sürecini kapsaması yönüyle de ayrıca pratiklik sağlamaktadır. Sonuç olarak oldukça güvenilir değerler öngören bu destekleyici, yan tedavi şekli; hastalara mutluluk katarak oldukça enerjik geri dönüşlere vesile olmaktadır. İyileşme süreci tartışılmayacak derece de kısalır ve en önemlisi doğallığınıza doğallık katarak kalıcı sonuçları avcunuza bırakır.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X