f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekimi Sonrası Restorasyon İşlemleri

Saç Ekimi Sonrası Restorasyon İşlemleri

Saç ekimi sonrası hayallerinizde asla yer almayan bir görüntü ile karşı karşıyaysanız eğer; bu durum danışanlarımız ve uzmanlarımız açısından her ne kadar istenmeyen bir sonuç olsa da yine de hayatınızı karartacak kadar dönüşümsüz değildir.

Bu konu ile ilgili olarak restorasyon işlemleri uygulanarak, istenmeyen görüntüleri telafi etme şansınız bulunabilmektedir. Restarosyan çalışmaları her ne kadar tatsız bir konu olsa da, gerekliliği de göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir detaydır aynı zamanda.

Son dönemlerde teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesinin de etkisi ile birlikte, saç ekim işlemlerinde de fark edilir bir başarı oranı yakalanmıştır. Ancak bu demek değildir ki; her merkezde uygulanan her işlem, aynı başarı oranına sahiptir. Her alanda olduğu gibi bu uygulamalarda da bazen istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmak mümkündür.

Bu ihtimal maalesef ki, hastalar için ciddi derecede hayal kırıklığına sebep olmaktadır. İşte bu gibi istenmeyen sonuçlar ile karşılaşıldığı takdirde, telafi amaçlı yapılan düzeltme çalışmalarına restorasyon adı verilmektedir.Restorasyon işlemi Gerektiren Durumlar

Saç ekim uygulamaları sonucunda restorasyon işlemini tek bir sonuca bağlamak yanlış bir durum olacaktır. Bu işlemi gerektirecek bir çok farklı neden bulunabilmektedir. Bunlardan bazılarına değinecek olursak; fut tekniği kullanılarak ekim yapılması, ekim yapılırken saç tellerinin çıkış yönünü dikkate almadan işlem yapmak, saç ekim uzmanının konu ile ilgili tecrübesi ve yetersiz bilgisi, ekim işleminin ardından danışanlarımız tarafından uygulanması gereken kurallar karşısında özensiz davranmak gibi ...

Özellikle fut tekniğinde, greft alınırken yapılan kesi işlemi sonrasında düzeltme operasyonuna yüksek oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü bu teknikte geniş kesikler yer almaktadır. Özellikle donör bölge olarak seçilen ense kısmından yapılan greft alımında, sonraki dönemde iz kalabilmektedir. Ense bölgesinin de açık bir şekilde durmasından dolayı bu izler hoş bir görüntü oluşturmamaktadır.

Bu nedenle fut tekniği sonrasında genelde danışanlarımız restorasyon işlemi için randevularını oluşturmaktadırlar ve sonrasında da bir kez daha mutlu danışanların hayatlarına küçük dokunuşlar bırakmaktadırlar.

Saç Ekim Uzmanının Tecrübe ve Bilgi Yetersizliğinin Restorasyon işlemlerine Etkisi

Restorasyon işlemleri denildiğinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi ilk akla gelen düzeltme amacı ile gerçekleştirilen uygulamalardır. Operasyon sonrasında oluşan bazı bozuklukların sebebi de maalesef ki, uygulamayı yapan uzman hataları olmaktadır. Bu yüzden araştırmalarınızda, klinik kadar uygulamayı yapacak olan uzmanların başarısıda önemli bir rol oynamaktadır.

Biz Aslı Tarcan Hair Clinic olarak hem merkezimizi, hem de kadromuzu oluştururken siz değerli danışanlarımız için, gerek operasyon öncesi süreçte gerekse işlem sonrasına ait dönemde konforunuzdan ödün vermeden geçireceğiniz anların teminatını sunuyoruz sizlere. Tamda bu noktadan yola çıktığımız için sektörde ki en profesyonel kadroyla oluşturduğumuz ekibimiz, her geçen gün daimi başarılara imza atmaktadırlar.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X