f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç ekimi yapılırken mola veriliyor mu

Saç ekimi yapılırken mola veriliyor mu?
SAÇ EKİMİ OPERASYONU ESNASINDA DİNLENME AMAÇLI MOLALAR BULUNMAKTA MIDIR?

Saç ekimi operasyonları, danışanın yaşadığı saç kaybına bağlı olarak çeşitli seans sayılarında ve sürelerinde ilerleyebilmektedir. Genel anlamda çok uzun süren işlemler olmamakla beraber, yoğun saç kaybı yaşayan danışanlarda bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Operasyonlar sırasında genel anestezi uygulaması yapılmadığı, işlem yapılan bölgeye lokal anestezi verilme durumu yaşandığı için; bu süreçte danışanlar farklı sebepler dahiliyetinde küçük molalara ihtiyaç duymaktadır. Hastaların doğal olarak lavabo veya su ihtiyacı hissedebilmektedir. Yada tamamen dinlenme amacı ile saç ekim uygulamaları sırasında mola vermek gerekebilmektedir.

Estetik uygulamalar, sağlık kapsamlı değerlendirilse de aslında kendi içerisinde çok daha özel bir duruma sahiptir. Saç ekim uygulamalarında sıfırdan yeni bir görünüm elde etme durumu olduğundan aslında sanatsal bir iştir. Yani bir gönül işidir. Bu yüzden de aşkla yapılmadığı zaman istenilen sonuç elde edilememektedir maalesef.

İşte bu noktada Aslı Tarcan Hair Clinic Merkezimizde, danışanlarımıza yaklaşımımızın ne kadar büyük özveri ile gerçekleştiği konusunda açıklama yapmamıza gerek kalmamaktadır. Böyle özverili çalışma söz konusu iken, uygulama sırasında verilen birçok mola; sadece danışanlarımızın stresini almak, operasyon heyecanını azaltmak adına gerçekleşmektedir çoğu zaman.

Operasyon Sırasında Uyumak Mümkün müdür Veya Herhangi Bir Sorun Oluşturur Mu?

Az önce de belirttiğimiz gibi, danışanın her ne sebeple olursa olsun dilediği zaman mola verme şansı bulunmakta ve operasyonu gerçekleştiren uzman da bu isteğe saygı göstermek durumundadır. Çünkü hastanın kendisini güvende hissedebilmesi adına rahat bir ortam geliştirilmesi oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bazen, bazı danışanlar operasyon sırasında mola vermek yerine uyumayı tercih etmektedirler. Bu tarz isteklerin olumlu bir şekilde yanıtlanmaması için hiçbir sorun bulunmamaktadır.

Danışanlar operasyon sürecini dilediği gibi yönlendirebilmektedir. Dilediği şekilde müzik dinleyebilir veya film izleyebilir. İsterse uzmanlarımız ile derin sohbetlere bile dalabilir. Ancak atlanmaması gereken bir gerçek vardır ki, bu operasyonların başarılı bir şekilde sonlanabilmesi adına oldukça ince bir işçilikle sürdürülmesi gerekmektedir.

Bu da direkt olarak geniş bir zaman dilimini kapsamaktadır. Yani, saç ekim kararı veren danışan, her ne kadar mollalar ile bu süreci keyifli hale getireceğini düşünse de yine de 6 ile 8 saat arasında değişen bir zaman zarfına karşı dirençli ve sabırlı olması gerektiğinin bilincinde olmalıdır.

Daha fazla bilgi için sayfamıza bakabilirsiniz. http://www.aslitarcanhairclinic.com/sac-siklastirma.html

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X