f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekimi Yaptırdığım Belli Olur mu

Saç Ekimi Yaptırdığım Belli Olur mu?

Kellik konusundan muzdarip olan kişiler bu konuda yaşadıkları can sıkıntılı ve stresli süreci sonlandırabilmek adına kapsamlı bir araştırma içerisine girmektedirler. Hatta bu uğurda maddi manevi birçok şeyi de göze almaktadırlar. Ancak bu yola adım atan birçok kişinin aklında, "saç ekim sonrası belli olur mu?,, sorusu yer almaktadır. Uzun araştırmalar sonucunda verilen kararla birlikte, birçok danışan yepyeni bir hayata da adım atmak istemektedirler.

Elbette danışanların operasyon öncesinde hayatında bulunan kişiler bu değişikliğe eşlik edeceklerdir, ancak operasyon sonrasında karşılaşılan veya tanışılan her kişinin saç ekimi ile ilgili sorular yöneltmesi kabul edersiniz ki hoş bir durum olmayacaktır. Bu yüzden de saç ekiminin doğal bir görünüm ile sonuçlanması operasyon başarısında planlamaya etki eden en önemli ayrıntılardan biridir. Teknolojinin saç ekimi alanına her geçen gün getirdiği yeniliklerin yönü de genellikle bu kapsamda yanı doğallıktan yana olmaktadır. Nasıl daha doğal bir görüntü elde edebiliriz sorusunun geliştirilen son cevabı, Fue Tekniği olmuştur.

Saç Ekimi Uygulamalarında Doğal Görüntünün Önemi
Günümüzde kellik sorunlarına saç ekimi uygulamaları sayesinde kalıcı olarak çözüm elde edilebilmektedir. Maddi ve manevi bir fedakarlık gerektiren bu süreç sonrasında doğallıktan uzak bir görünüm ile uygulamanın sonuçlanması, danışanlar için tarifi imkansız bir hayal kırıklığıdır. Bu hayal kırıklıklarını yaşamamanız adına, Aslı Tarcan Hair Clinic uzmanlarımız tarafından saç ekimi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktalara değineceğiz.

Saç ekimi işlemlerinde doğallığın yakalama bilmesi adına dikkat edilmesi gereken en önemli detay, transfer edilen saç köklerinin ekim yönüdür. Ekim yönünün yanı sıra ekim açısıda oldukça önemlidir. Ekim açısı ve ekim yönü baş bölgesinin her alanında aynı değildir. Burdaki ayrıntı saç ekim operasyonunun başarısını belirleyen ince çizgidir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken noktada alın çizgisinin oluşturulmasına dair işlemler bütünüdür. Çünkü her bir bireyin kendisine özgü saç yapısı ve alın çizgisi vardır. Bu alın çizgisinin dışına çıkıldığında maalesef ki istenilen doğal görüntüden uzaklaşılacaktır. Buda başarısız bir operasyon sonucuna imza atmak demektir ki; bu sonuç hem danışan, hem uzman, hem de merkez için oldukça acı bir deneyimdir.

Merkezimiz; http://www.aslitarcanhairclinic.com/bakirkoy-de-sac-ekiminde-bir-marka.html

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X