f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekiminde Altın Uç Teknolojisi

Saç Ekiminde Altın Uç Teknolojisi

Saç ekim uygulamalarında her geçen gün daha yeni teknikler geliştirilmektedir. Bu alanda sektöre kazandırılan en güncel uygulamalardan biride, Altın Uçlu Fue Gold Saç Ekim yöntemidir. Bu uygulama sektörde tam anlamı ile yeni geliştirilmiş demek pek doğru bir tabir olmayacaktır, çünkü bu teknik saç ekim işlemlerine dahil olmadan önce sivilce, yara izi, çatlak ve gözenek sıkıştırma gibi uygulamalar için tercih edilen yöntemlerden biriydi. Saç ekim işlemleri sırasında altın uçlu FUE gold ile MikroFUE saç ekim teknikleri karma halde kullanılır.

Bu yöntem sayesinde donör alandan alım yapılırken veya ihtiyaç alanına ekim yapılırken, oluşabilecek muhtemel yan etkiler, yara izi, sivilcelenme, enfeksiyon veya dokulardan kaynaklı reaksiyonlar, minimum seviyeye indirgenmektedir. Belirlirli incelikler de hazırlanmış olan altın uçlu özel iğneler sayesinde saç ekim uygulamaları sırasında oluşabilecek bir çok risk faktörününde en baştan önüne set çekilmiş olmaktadır bu şekilde.

Bu noktadan hareketle düşündüğünüzde, uygulama sonrasında iyileşme sürecinin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiğinide tahmin edebilirsiniz. Evet, altın uç teknolojisinde diğer yöntemlere göre yaklaşık olarak yarıya düşmektedir.

Altın Uçlu FUE Gold Yönteminin Sağladığı Avantajlar

Bu yöntemde tıpkı diğer saç ekim operasyonları gibi sadece kişiye özel olarak hazırlanan bir plan çerçevesinde uygulanmaktadır. Hatta saç ekim işlemi sırasında kullanılan tüm alet ve cihazlar da bu kişiselliğe dahildir ve tüm ayrıntılar gold ile şekillendirilmektedir. Burada altın detayından bu kadar faydalanılmasının en önemli sebebi insan vücudu ile maksimum uyum sağlayan malzeme olmasıdır.

Aslı Tarcan Hair Clinic uzmanlarıda bu uyumu desteklemekte ve fue saç ekim işlemlerinde bu yöntemden sıklıkla faydalanmaktadırlar. Altın malzemeler kullanıldığında bu malzemelerin temas ettiği yerde bulunan dokular yabancılık hissetmez ve savunmaya geçmez. Bu nedenlede minimum doku kaybı yaşanır. Ayrıca alınan greftlerinde doğal yapıları korunmuş olur. Bu da maksimum kalite ile ekim anlamına gelmektedir.

Dolayısıyla operasyon sonucunda beklediğimiz saç çıkma yoğunluğuna fire vermeden kavuşma sağlanmış olmaktadır. Bu küçük detaylarla şekillenmiş saç ekim uygulamalarında hiçbir ayrıntıyı es geçmeden profesyonelliğin keyifini çıkarabilmeniz için bizler bir telefon kadar yakınınızdayız.


Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X