f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekiminde Doktor Önerisi

Saç Ekim İşlemlerinde Doktor Önerisinin Önemi

Kellik sorunu ile mücadele eden kişilerin, saç ekim operasyonu sonrası ile ilgili bir çok hayali vardır. Saçlarının şekli, tarzı, duruşu, bakımı vs gibi bir çok durum, bu hayallerin konusu olabilmektedir. Ancak, acaba operasyon sonrasında karşılaşacağınız durumun hayalinizdeki görüntü ile örtüşmesi hangi oranda gerçekleşecektir ya da saç ekim sürecinde doktor görüşü ne derece önemlidir?

Hayaller ve hayatlar sözünü birebir yaşamamak adına bu kapsamda oldukça dikkatli bir araştırma sürecine girmelisiniz. Çünkü saç ekim işleminin kendisine göre gerektirdiği bazı ayrıntılar mevcuttur. Bu ayrıntıları ne derece taşıdığınız, sonucu etkileyen en önemli nedenlerden biridir. Örneğin, sizler oldukça yoğun bir saç görüntüsü ile karşılaşmayı hayal edebilir ya da ön görebilirsiniz. Ancak, beklediğiniz yoğunluğu oluşturabilecek bir donör alana sahip değilsinizdir.

Ya da sizin istediğiniz alın çizgisi operasyonu tamamlayacak olan uzmanın görüşüne göre mantıklı ve uygun değildir. Çünkü, sizin istediğiniz şekil saç ekim işlemi sonrasında istenilen doğallığı yakalamaya uygun olmayabilir. Peki, bu süreçte tüm aşamalar her daim operasyonu uygulayan uzmanın önerilerine göre mi şekillenecek diye düşünüyorsunuz, haklısınız. Bakalım bu konuda alanında oldukça iyi konumda olan uzmanlarımız ne diyor?

Uzman Görüşü mü? Danışanın Beklentileri mi?

Evet, bu uygulamalar sırasında operasyonun başarılı sayılabilmesi için gerekli olan kriterler konusunda, en bilgili kişi şüphesiz ki uzmanlardır. Ancak, uzmanlarımızın görüşü kadar, danışanların beklentileri de önemli bir ayrıntıdır.

Aslı Tarcan Hair Clinic uzmanlarımızın bu konuda belirttiği ayrıntılarda da, danışanların beklentileri ve fikirleri olabilecek, maksimum derecede karşılanılmalıdır şeklinde bir incelik bulunmaktadır. Buradan da anlaşıldığı gibi, bu operasyonlar danışanların ve uzmanın fikir birliği çatısı altında gerçekleşmelidir.

Zaten bu yolda yürümek için yol arkadaşı olarak gerçek bir uzman edinebilmek şansına eriştiyseniz eğer, tüm süreç içerisinde fikirlerinize ne kadar değer verildiğini her açıdan hissedebileceksinizdir. Muhtemelen, sürece uygun olmayan düşüncelerizle de karşılaşılacak ama bunların reddi konusunda bile ikna edici gerekçeler ile geri dönüş yapılacaktır.

Bu süreç tamamen sizin mutluluğunuz adına tamamlanıyorsa eğer, kliniğimizde geçirdiğiniz en küçük bir anınızda bile mutluluğunuza gölge düşürecek bir durum ile karşılaşmamanız için üstün çaba sarf edilmektedir.

Sizlerden gelen diğer bir soruda saç ekimi yapılıp saçlarınız uzadıktan sonra yada çok kısa iken saçlarımı boyabilirmiyim şeklinde soruları görmekteyiz. Size Saç Ekiminden sonra saç boyanabilir mi? adlı makalemizde anlatıyoruz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X