f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekimi Sırasında Alınan Greftleri Nasıl Koruyoruz?

Saç Ekimi Sırasında Alınan Greftleri Nasıl Koruyoruz?

Saç ekim Operasyonları, günümüzde oldukça kolay ve fiyat - performans kapsamında değerlendirildiğinde çokta yüksek maliyetler içermeyen uygulamalardır. Hele ki, saç kayıpları konusunda ciddi psikolojik sorunlar yaşandığı durumlar göz önüne alındığında, saç ekim uygulamaları adına harcanan zaman, emek ve maddiyat kapsamlı giderler kayda alınamayacak kadar önemsiz kalmaktadır.

Ancak sebep ne olursa olsun, biz Aslı Tarcan Hair Klinik kadrosu olarak, en alt düzey çalışanlarımızdan başlayarak en üst düzey yönetici ve uzmanlarımız da dahil olmak üzere; danışanlarımızın en minimum giderlerine bile değer veriyoruz. Bu yüzden de aldığımız iş ve uygulamaların her noktasında bulunan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar maksimum performans ile işliyoruz.

Her ayrıntısına özel ihtimam gösterdiğimiz saç ekim işleminde en özel bölümde ise, greft alınması ve alınan greftlerin saklanması işlemi yer almaktadır. Bu yüzden de alınan greftlerin saklanması sırasında kapsamlı bir şekilde koruyucu işlemlere yer vermekteyiz.

Greft Nasıl Korunur, Greftlerin Korunması Neden Önemlidir?

Greft, saç ekimi sırasında belirlenen donör alandan alınan ve üzerinde bir veya 2 adet saç kökü barındıran deri parçası olarak açıklanabilir. Saç ekimi uygulamalarında kaliteli bir işçilik çıkarılabilmesi için transfer edilen saç köklerinin hiçbir şekilde zarar görmeden nakledilebilmesi oldukça büyük önem arz etmektedir.

Bu yüzden de; transfer edilecek olan saç köklerinin donör alandan alımı sırasında zarara uğramaması kadar, alım yapıldıktan sonrada canlılığını koruyacak şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Üzerinde canlı saç kökleri bulunduran greftlerde bu sebepten dolayı özel solüsyonlar uygulanarak, özel ortamlarda hızlı bir şekilde nakil sürecini beklemektedirler.

Aslı Tarcan Hair Clinic olarak özellikle dikkat ettiğimiz noktaların başında, greft alımı yapıldıktan sonra minimum zaman uygulamasıdır.

Greft Kalitesinde Bekleme Süresinin Etkisi

İşlem sonrasında maksimum verim alabilmemizin mümkün olabilmesi için, gerekli bazı şartların yanı sıra greftlerin de maksimum kalitede transferinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bahsettiğimiz maksimum kaliteden kasıt ise; alınan greftlerin hem alım sırasında, hem bekleme sırasında, hem de nakil işlemi esnasında zarar görmeden; üzerinde bulundurduğu canlı mikroorganizmalar ve hücrelerin aynı canlılığını sürdürmesi sağlanarak transfer edilmesi olayıdır.

Biz Aslı Tarcan Hair Clinic olarak, bu konıda özel bir gayret gösteriyor, yağtığımız her işlemin sorumluluğunu fazlası ile alıyoruz. Greftlerin alım ve transfer sürecinde başarılı ve tecrübeli uzman kadromuz yaptıkları işlemin hakkını fazlası ile vermektedirler. Bunun yanı sıra greftlerin bekleme sürecinde de, uygun şartlar hazırlanarak greftlerin üzerinde bulunan canlı yapıların muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Ekilen saç köklerinin yüksek oranda tutunabilmesi için bu canlılığı sağlayabilmek oldukça önemlidir. Bu yüzden de greftlerin alımı yapıldıktan sonra, her ne kadar uygun şartlar sağlanmış olsa da, bu uygun şartlar yapay bir ortamdan ibaret olduğundan ekim işlemini çok uzun süre bekletmemek uygun olacaktır.

Dilerseniz http://www.aslitarcanhairclinic.com/prp-mezoterapinin-avantajlari.html saçlarınız daha güzel ve yoğun olması adına sayfaya giriş yapabilirsiniz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X