f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

SAÇ EKİMİNDE ÖMÜR BOYU GARANTİ

SAÇ EKİMİNDE ÖMÜR BOYU GARANTİ SUNUYOR MUSUNUZ?

Saç; büyük küçük, kadın erkek farketmeksizin birçok kişi tarafından oldukça önemli bir ayrıntıdır. En kısa haliyle bile, birçok kişinin en değerli aksesuarıdır adeta. İnsan hayatında bu kadar büyük öneme sahip bu yapı; maalesef ki bazı durumlarda erken veda sebebi olmaktadır. Saç konusunda şanssızlık yaşayan ve erken yaşta vedalaşmak durumunda kalan kişiler için; saç ekimi mucize niteliği taşımaktadır adeta.
Teknolojinin oldukça hızlı bir şekilde ilerlemesinin etkisi ile saç ekim alanında da, her geçen gün farklı ve ileri düzeyde teknolojik gelişmelere şahitlik etmekteyiz. Aslı Tarcan Hair Klinik olarak alanımızda yaşanan tüm gelişmeleri en ince ayrıntısına kadar takip ediyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Saç Ekiminde Garantili Uygulama

Saç ekim uygulamasına karar veren danışanlar, araştırma sürecine girdiğinde birçok ayrıntı ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Saç ekim uygulamaları, oldukça kısa süreli işlemler olarak değerlendirilse de; bu kısa sürecin aksine sonuç olarak tam tersi bir durum söz konusudur. Yani saç ekim işlemlerinde sonuç, ömür boyu devam etmektedir. Ömür boyu sürecek olan bu etkiyi sorunsuz bir şekilde yaşamak istiyorsanız eğer; operasyon süresince size eşlik edecek uzman ve klinik seçimlerinizde oldukça hassas davranmalısınız. Aslı Tarcan Hair klinik olarak, yaptığımız işlemlerde ömür boyu garanti vererek; danışanlarımıza kalitemizin tescilide sunmuş oluyoruz. Bu konuda alanımızın en iyisi olduğumuza dair iddiamızı her daim sürdürmekteyiz. Hatta bu iddianın ışığında, yazılı bir garanti belgesini de siz değerli danışanlarımıza sunabilmekteyiz.

Saç Ekimlerinde Garanti Kapsamında Olan Uygulamalar

Saç ekim işlemlerinde donör alan olarak belirlenen bölüm, dökülmeler konusunda en dayanıklı saç tellerinin bulunduğu kısımdır. Bu yüzden de bu bölümden alınan ve transfer edilen saç köklerinde dökülme sorunu yaşanma ihtimali 0 a yakındır. Doğru donör alan belirlendikten ve profesyonel bir işçilik ortaya konduktan sonra ki, biz Aslı Tarcan Hair Klinik olarak bu konuda kendimize tam anlamı ile güveniyoruz, herhangi bir dökülme sorunu da yaşanmayacaktır. Bu konuda kendimize olan güvenimizinde etkisi ile, işlem sonrasında tüm ekim bilgilerinizi içeren ve bu konu ile ilgili ömür boyu garanti sunan belgenizi sizlere takdim ediyoruz. Bu bölgedeki garanti kapsamının dışına çıkan durumlar ise, saç dökülmesine sebep olacak sağlık sorunları olmaktadır. Örneğin kanser tedavileri de, kemoterapi veya radyoterapi gibi unsurlara maruz kalmadıkça, uzmanlarımız yapılan işlemlerinde her daim arkasında duracaktır.

Saç ekim işlemleri sonrasında, en doğal görüntünün yakalanması adına en önemli ayrıntı olan saç ekim açısı konusunda da oldukça dikkatli davranıyor; uygulama sırasındaki işlem sırasını tüm detayları ile takip ediyoruz. Bu yüzden de uygulama sonrasında kavuşacağınız doğal görüntüde yine Aslı Tarcan Hair Klinik kapsamında bulunmaktadır. Tüm bu garanti uygulamalarının altında yatan en önemli sebep, kendimize ve mesleğimize olan güvenimizdir.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X