f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekim İşlemlerinde Yaş Faktörü

SAÇ EKİMİ İÇİN BELİRLİ BİR YAŞ ARALIĞI VAR MI?

Kalıcı saç kayıpları konusunda farklı çözüm yolları sunulabilmektedir. Ancak en etkili ve kalıcı yöntem, saç ekimidir. Saç ekimi son dönemde oldukça fazla sayıda kişiye hizmet veren bir alan konumuna gelmiştir. Sektörde bu derece geniş bir yayılmaya ulaşmak, danışanlar için mevcut durumu biraz zorlaştırmaktadır aslında. Çünkü bu süreci en sorunsuz şekilde atlatmak ve maksimum performans gösteren bir sonuca ulaşmak için doğru tercih yapabilmesi konusunda oldukça farklı seçeneklerle karşılaşmanız olasıdır. Ancak tercihiniz Aslı Tarcan Hair Klinik olduğu sürece bu risk durumunu otomatikmen elemiş olacaksınız. Saç kaybı yaşayan danışanlar, eğer ki bu sürecin henüz başında iseler ve sürece hızlı bir şekilde giriş yapmışlarsa; o anın paniği ve stresi ile biran önce işlemlere başlamak istemektedirler. Son dönemlerde saç kayıplarının oldukça genç yaşlara inmesi ise akıllara saç ekim işlemlerine başlama yaşı ile ilgili soruları getirmektedir.

Saç Ekim İşlemlerinde Yaş Faktörü

Çeşitli sebeplerle saç kayıpları oldukça erken yaşlara çekilmişlerdir, bu konuda sorun yaşayan genç nesil bir an önce tedaviye başlayabilmek için imkan yaratmaya çalışmaktadır. Ancak erken yaşta saç ekim işlemine başlamanın herhangi bir olumsuz yanı olup olmadığı konusunda net bir düşünceye sahip değilseniz; konuyla ilgili olan tüm detaylı bilgiyi Aslı Tarcan Hair Klinik uzmanlarından edinebileceksiniz. Genel olarak saç ekim işlemlerinde herhangi bir yaş faktörü etken değildir. Ancak genç yaşta ekim uygulamasına geçilmesi konusunda uygulama esnasında uyulması gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Bu ayrıntıları atlamamanız ileriki dönemlerde siz değerli danışanlarımız için oldukça önemli detaylar barındıracaktır.

Erken Yaşta Saç Ekiminde Tercih Edilen Kliniğin Önemi

Saç ekim uygulamalarında istisnai durumlar yaşansa da genel olarak herhangi bir yaş aralığı kriteri bulunmamaktadır. Ancak bu demek değildir ki, her yaşta yapılacak uygulama aynı seyirde ilerlemektedir. Erken yaşta yapılan saç ekim uygulamalarında ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamak adına bazı detaylarda hassas davranmalısınız. Bu detaylar, danışanlar olarak sizlerin pek farkına varacağınız durumlar değildir ne yazık ki. Sadece ve sadece alanında uzman kişiler tarafından belirlenen kriterler eşliğinde değerlendirilebilecek bu noktalar, ekim işleminin hayat boyu aynı kalite ile devam etmesi konusunda oldukça önemlidir. Peki nedir bu detaylar? Şöyle ki erken yaşta karşılaşılan saç dökülmelerinin hangi sebeple yaşandığı konusunda önemli bir detaydır. Genetik olarak yaşanan bir durum ise; bu dökülmelerin ilerleyen dönemlerde devam edeceği anlamı taşımaktadır. Bu yüzden de ilerleyen dönemlerde yeniden saç kökü ihtiyacının gelişebilme ihtimaline karşı, donör alan konusunda dikkatli davranılmalıdır. Aslı Tarcan Hair Klinik olarak, en önemli reklamımız hizmet verdiğimiz danışanlarımızdır mantığıyla hareket ederek; işimizi sadece anı kurtarmak adına değil, bir ömür memnuniyet garantisi ile tamamlamaktayız. Sizlerde bu kaliteyi yerinde keşfetmek istiyorsanız eğer; Aslı Tarcan Hair klinik olarak bir telefon kadar yakınınızdayız.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X