f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Ekiminden Sonra İşe Ne Zaman Başlayabilirim ?

SAÇ NAKLİ OPERASYONUNDAN SONRA İŞE NE ZAMAN BAŞLAYABİLİRİM?

Kalıcı saç kaybı yaşayan danışanlarımız için; günümüzde en garanti ve en kapsamlı sonuç tabii ki saç ekimi uygulamalarıdır. Saç kayıpları sonrasında neden farketmeksizin, birçok gerekçenin çözümüne saç ekimi ile çare bulunulabilmektedir. Arada, çok nadirde olsa bazı istisnai durumlarla karşılaşılsa dahi; yine de bu çözüm yolu pek değişmemektedir. Aslı Tarcan Hair klinik ile sonuç bu kadar garanti ve olumlu olsa dahi, yine de uygulamaya geçmek danışanlarımız açısından o kadar da kolay olmamaktadır. Genel itibarı ile uzun araştırmalar ve planlamalar eşliğinde ilk başvuruyu gerçekleştiren danışanlarımız, bizimle tanıştıktan sonra an itibarı ile bütün tedirginliklerini bir kenara bırakarak, stresin yerini alan güven duygudu eşliğinde sürecin keyfini çıkarmaktadırlar. Bu dakikadan sonra artık kafa karışıklığı yaratan tek sorun; çalışan müşterilerimizin için işe geri dönüş süreci ile ilgili olmaktadır.

İş Hayatı İçerisinde Saç Ekim Uygulamaları

Çalışan danışanlarımız açısından, iş yoğunluğu arasında saç ekim uygulamalarına zaman ayırmak başlı başına bir sorundur. Çünkü konu ile ilgili olarak henüz pek bir bilgiye sahip değilseniz eğer; yapılan işlemin özellikle de uygulama sonrasını kapsayan iyileşme sürecinin oldukça uzun zaman alacağı konusunda bir ön yargı hakimdir. Ancak böyle bir düşünceye kapılmak yanlıştır. Saç ekim işlemleri; ön görüşme sonrasında başlanacak olan ilk aşamada sadece birkaç saatlik bir zaman dilimini kapsamaktadır. Mesai saatlerinizi gözeterek ayarlanan herhangi bir zaman diliminde yapılan transfer sonrası birkaç günlük dinlenmenin ardından iş hayatınıza verdiğiniz kısa arayı sonlandırabileceksiniz.
Saç ekim uygulamaları sırasında sanılanın aksine herhangi bir cerrahi işlem uygulanmamaktadır. Gayet acısız ve kesisiz bir işlem olan greft alımı ve saç kökü transferi sonrasında birkaç günlük dinlenme, uygulama sonrasında gerekli olan bir işlem değildir. Ancak estetik görünüm olarak bu molayı vermek siz değerli danışanlarımızın kendinizi daha iyi hissedebilmeniz açısından tercih edilebilecek bir yoldur. Saç ekim işleminin gerçekleşmesinin hemen ardından, operasyona dair küçük izler, kabartılar veya kabuklanmalar görülmesi muhtemeldir. Danışanın cilt yapısına göre de değişiklik gösterebilen bu durum, kesinlikle süreç sonunda sorun teşkil edecek düzeyde değildir. Belirli bir zaman sonrasında tamamen kaybolacak olan bu izlerin ilk görünümleri sizlere rahatsızlık verebilmektedir. Bu nedenle de yaklaşık olarak 3 gün kadar olan dinlenme sürecini değerlendirmek siz değerli danışanların deşarj olabilmesi adına önemlidir.

İşe Dönüş Süreci Heyecanı

Gerek iş hayatının yoğunluğu, gerek ise kavuşulacak olan yeni görünümün heyecanı... Sebep ne olursa olsun, işe geri dönüşler ile ilgili bir kafa karışıklığı yaşandığı gerçeği mutlaktır. Ancak kısa süreli bir molanın ardından, heyecanınıza ve beklemenize değecek; muhteşem bir enerji ile geri döneceğinize emin olabilirsiniz. Birkaç ay sonra ise, şok dökülmeyi de atlattıktan sonra, yeni görüntünüze kavuşacaksınız. Aslı Tarcan Hair Clinic olarak; bu süreçte saç ekiminden kaynaklanan, rutin hayatınıza aykırı, herhangi bir durumla karşılaşmayacağınızın teminatını verebilmekteyiz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X