f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç Sıklaştırmada Mezoterapi Yöntemi

Saç Sıklaştırma

Saç dökülmesi hangi seviyede olursa olsun; can sıkıcı bir durumdur şüphesiz. Ancak günümüzde sebebi ne olursa olsun, saç dökülmesi sonucu oluşan stresiniz tarihe karışıyor. Öncelikli olarak, çeşitli yöntemler ile saç dökülmelerinizin önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Önlenemeyen bir hal aldığında ise, sıklaştırma ekimi seçeneğine başvurulmaktadır. Bütün bu uygulamalara başvurmadan önce ise; ilk olarak sorunun kaynağını tespit etmeliyiz tabii ki. Bazen stres kaynaklı dökülmeler yaşamanın yanı sıra, bazen de dönemsel geçişler esnasında yakalanırız saç kayıplarına. Ya da tamamen bunların dışında, genetik faktörler etkendir düşen her bir saç telinize. Ve ya sizin hiç saç dökülme probleminiz yoktur ama saç yapınız itibari ile çok ince saç tellerine sahipsiniz, bu da özgüveninizi etkiliyor olabilir. Bu durumda da, kolay ama etkili yöntemlerle sonuca varmamız çok zor olmamaktadır.

Saç Sıklaştırmada Mezoterapi Yöntemi

Cansızlaşan, yıpranan ve genelde saç tellerinin koparak dökülmesi ile sonuçlanan durumlarda; kişiye özel olarak uygulanan Mezoterapi Yöntemi oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Burda dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı; mezoterapi yöntemi bir saç ekim uygulaması değildir, sıklaştırma ekimi ile karıştırmamalısınız. Bu uygulamada amaç, saç kökleri üzerinde adeta bir doping etkisi yaratmaktır. Saç köklerine nüfus eden vitamin, mineral, fark yaratacak etkide oligo-elementler ve ilaç yapısında çeşitli maddelerin birleşimi ile oluşturulan mezoterapi, saç derisi ve köklerine uygulanmaktadır. Günlük koşuşturmacanız sırasında, sadece yarım saatlik bir zaman ayırarak, yepyeni bir görünüme kavuşmak adına ilk adımı atmış olacaksınız. Kısa süre içerisinde etkisini göreceğiniz bu yöntemle saç telleriniz eskisinden çok daha canlı bir görünüm ve yapıya kavuşacaktır. Saç mezoterapisi birden çok seansta uygulanabilmektedir. Özellikle saç dökülmelerinin yeni başladığı dönemlerde, danışanlardan oldukça güzel geri dönüşler alınmaktadır. Uygulama sıklığı yani seans süreçleri ise; tamamen danışanın ihtiyaç ve tercihine göre değişkenlik göstermektedir.

Sıklaştırma Ekimi Ve Uygulama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir süre mezoterapi yöntemini denediniz ancak, bu yöntemin pekte size uygun olmadığına karar verdiniz. Ya da henüz hiç denemeden Aslı Tarcan Hair Clinic uzmanlarının yönlendirmeleri ile direk sıklaştırma ekimi yönünde kararınızı verdiniz. Saç sıklaştırma ekimi, adındanda anlaşılacağı gibi bir saç ekim yöntemidir. Donör bölgeden alınan sağlıklı saç köklerinin, uygulama alanına transfer edilmesi sürecidir. Bu uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı, saç dökülmesinin ne şekilde olduğudur. Örneğin genetik bir sebeple saç dökülmesi yaşanıyor ise; bu dökülmelerin devamı büyük ihtimalle gelecektir. Bu yüzden de saç kökleri kullanımında imtina gösterilmelidir. Ayrıca sık bir ekimden ziyade dağınık bir şekilde atışlar yapmak, daha sonra dökülmeler yaşansa bile doğal görünüme zarar vermeyecektir. Saç ekim ve sıklaştırma işlemleri sadece birer uygulama basamağı değil, aynı zamanda profesyonel ve tecrübeli uygulamanın yansımasıdır adeta. Bu yüzden siz kararınızı verin, gerisini biz halledelim. Size sadece kalitenin farkını yaşamak kalsın.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X