f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Taze Hücre Yönetimi

TAZE HÜCRE YÖNETİMİ

Kalıcı saç kaybı yaşayan danışanlar için her geçen gün çok daha etkili yöntemler keşfedilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birçok alanda olduğu gibi sağlık alanında da oldukça kapsamlı yeniliklere imza atılmaktadır. Sağlık alanında yaşanan bu gelişmeler doğrudan veya dolaylı olarak estetik dünyasına ve saç ekim uygulamalarına da yansımaktadır. Saç ekim alanında son dönemlerde çok rağbet gören gelişmelerden biride taze hücre yönetimi olarak adlandırılan bir bakım işlemidir. Bu işlem ile saç ekimi uygulaması yapılacak olan bölgenin, taze hücre ile yenilenerek ekim kalitesini arttırmak ve bu bölgede daha gür saç telleri elde etmek amaçlanmaktadır. Yapılan çalışmalarda ve uygulamalarda da bu yöntemin fiziksel sonuçları klinikler tarafından ölçülmüş ve doğruluğu kabul edilmiştir. Yani taze hücre yenileme yöntemi ile daha sağlıklı ve gür saçlara ulaşmak artık hayal değil.

Taze Hücre Yönetimi Nasıl Uygulanır?

Taze hücre yönetimi sayesinde oluşacak farkları öğrendiğinizde mutlu olduğunuz kesin, peki bu taze hücre yönetimi ne şekilde uygulanıyor merak ettiniz mi hiç? Saç ekim uygulamalarına dair işlemlere başlamadan önce taze hücre yönetimi kapsamında tetkiklere başlanmaktadır. Bu yöntemin uugulanması noktasında bazen küçük farklılıklar olabilse de genel anlamda izlenen yol ve mantık şu şekildedir. Danışanın karın bölgesinden alınacak küçük bir doku parçasının birkaç işlemden geçirilmesinin ardından, saç köklerinin zayıf olduğu bölgelere transfer ediliyor. Bu doku örneğinin özel işlemlere tabii tutulmasının ardından, kök hücreden bile çok daha zengin hale gelmektedir. Bu kalitede bir dokunun, zayıf ve güçsüz bir bölgeye naklinin ardından bu bölgedeki saç derisi ciddi şekilde zenginleşmektedir. Naklin gerçekleştiği alanda kalite arttığı için, saç ekimi uygulamasındaki başarı şansı ve oranıda ciddi şekilde yükselmektedir. Saç ekim işlemine geçilmeden önce taze hücre uygulaması yapıldığında, ekim sonrası çıkan saçlarda gözle görülür derece de gürleşme sağlanacaktır. Bu yöntem sayesinde sadece yeni ekilen saç köklerinde değil, saç derisi üzerinde var olan tüy şeklindeki saç tellerinde de ciddi bir kalınlaşma ve uzama görülecektir.

Taze Hücre Tedavisinin Kullanım Alanları

Taze hücre tedavisini genel olarak saç nakli uygulamaları kapsamında ele almış olsak ta, bu uygulama saç ekibinin dışında da uygulanabilmektedir. Özellikle kadın danışanlarda yadsınamayacak derece de bir başarı oranına sahiptir. Ayrıca taze hücre yönetimi konusunda yüzleri güldürecek bir diğer ayrıntı da, alınan dokunun tamamen kişinin kendi bedeninden, kendi hücre ve dokularından oluşuyor olması; işlem sırasında veya sonrasında oluşabilecek tüm yan etkileri sıfırlamaktadır. İlerleyen zamanlarda çok daha aktif olarak uygulamalar arasında yer alacak olan bu uygulama şimdiden çok konuşulmaya başladı bile. Sizde Taze hücre yönetimi ile tanışmak için sabırsızlanıyorsanız eğer; o halde Aslı Tarcan Hair Clinic ekibi olarak heyecanınıza ortak olmak adına kapılarımızı ardına dek sizler için açıyoruz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X